NANOPROTEC FUEL SYSTEM CLEANER G NANOPROTEC - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

NANOPROTEC FUEL SYSTEM CLEANER G

Производитель: NANOPROTEC Наличие: В наличии РАЗМЕР: 250мл
177,00  (з податком) 177,00  (без податку)
один- 3 дня
check В наличии

Advertising [ProductAdditionalInfo]

ПЕРЕД ПОКУПКОЙ ТОВАРА СТОИМОСТЬ И НАЛИЧИЕ УТОЧНЯЙТЕ!

Назначение: Очиститель топливной системы NANOPROTEC БЕНЗИН предназначен для разовой комплексной очистки (промывки) камеры сгорания, топливных насосов, топливопроводов бензиновых двигателей от всех видов загрязнений и отложений. Эффекты после применения: повышение надежности работы и увеличение срока службы всех элементов топливной системы; повышение производительности топливных насосов; повышение качества пульверизации и эффективности сгорания топлива; уменьшение расхода топлива; облегчение «холодного пуска» двигателя; снижение риска детонации топливной смеси; уменьшение токсичности выхлопных газов; Инструкция по применению: 1. Перед заправкой автомобиля вылейте содержимое баллона в топливный бак. 2. Заправьте автомобиль 40-60 литров топлива. 3. Используйте автомобиль в режиме штатной эксплуатации до выработки топлива. ! Рекомендуется применять каждые 2500-3000 километров пробега. Регулярное использование обеспечивает оптимальную работу двигателя. При пробеге более 150 000 км или при частом использовании некачественного топлива рекомендуется провести обработку в два этапа, после обязательно сменить топливный фильтр. Примечания: Использовать только по прямому назначению. Хранить в защищенном от влаги и прямых солнечных лучей месте при температуре от -20 ᵒС до +50 ᵒС. Хранить в недоступном для детей месте. При попадании средства на кожу необходимо смыть его большим количеством воды с мылом. Избегать попадания средства в глаза. При попадании в глаза обильно промыть их под струей воды в течение 10-15 минут. При необходимости обратиться к врачу. После использования (или окончания срока годности) баллон утилизируют как бытовой отход. Не токсичен.
NP 6104 815
177700000088

Умови оплати та поставки.

Шановні клієнти!

Наші надійний партнери по доставці:

                                            

Ми пропонуємо кілька способів оплати і доставки.

Оплата:

1. Оплата при отриманні товару у відділенні Нової Пошти або УКРПОШТИ.

2. Кредитні картки Visa & MasterCard. Ви можете здійснити оплату on-line, тобто під час оформлення замовлення - шляхом інтернет перерахування за допомогою кредитної картки. Слід зазначити, що замовлення з формою оплати on-line повинен бути оплачений, в іншому випадку, не оплачений замовлення не потрапить в основну базу даних, і реалізований не буде.

Якщо Ви спробували виконати оплату, але у Вас не вийшло - напишіть або зателефонуйте нам і ми зможемо відправити Ваше замовлення змінивши спосіб олпати на оплату при отриманні з післяплатою.

Доставка і вартість доставки товару.

Звертаємо Вашу увагу, що згідно до Податкового кодексу, якщо вартість товарів в посилці сумарно перевищує 100 євро, одержувач-фізособа зобов'язаний сплатити податок на додану вартість і мито. Все це одержувач повинен буде сплатити тільки з суми, яка перевищує 100 євро. Це стосується товарів в міжнародних і експрес-відправленнях, що заходять в Україну, сумарна вартість яких перевищує еквівалент 100 євро для одного одержувача в одному відправленні від одного відправника. Це правило також розповсюджується на декілька відправлень що заходять в Україну, сумарна вартість яких перевищує еквівалент 100 євро для одного одержувача в усіх відправленні від одного відправника.

1. У відділенні Нової Пошти або УКРПОШТИ. Така форма коштує 49 грн. Клієнт зобов'язаний надати на складі Нової Пошти номер декларації від відправника і документ, що засвідчує особу одержувача.

Выдправка замовлення здійснюється зі складу в Польщі безпосередньо до покупця. Відправка здійснюється на наступний день після оформлення замовлення.  Це означає, що через 4-10 днів посилка вже буде на Вашому відділенні. Рекомендуємо постійно відстежувати знаходження Вашого замовлення.

У відділенні посилка зберігається не більше 5 днів. Після повертається нам автоматично. Рекомендуємо отримувати посилку якомога швидше.

У вартість доставки посилки включені: обробка замовлення, перевірка товару, упаковка і сама доставка.

Однак, варто пам'ятати, що перевищуючи суму покупок відображену в таблиці, оплату за доставку виробляємо ми.

Гарантія

Гарантія визнає дійсну при наступних умовах:

наявність документа, підтвердження закупівлі запчастин;

збереження товарного виду та наявність заводської упаковки (при наявності такої від виробника);

наявність сертифіката СТО на проведенні облікового запису видавця;

заключення про неработоспособность деталей;

запасна частина відповідає специфікаціям автомобіля (неоригінальна запчастина є замінювачем оригінальної);

автомобіль експлуатувався нормальним способом та обслуговував виробництво відповідно до рекомендацій фірм - виробник автомобіля;

автомобіль не підпорядковується експлуатаційному перевантажувачу.

Гарантія на запчастини не розповсюджується у наступних випадках:

ізнос запчастин;

пошкодження запчастин в результаті ДТП або небрежної експлуатації;

неисправности запчастин теплової системи або системи випуску внаслідок застосування количественного топлива;

пошкодження підвісних та рульових управлінь, віжачі із-за небрежного ворожнечі, сопряженного з ударними навантаженнями на автомобілі на неровностях дорогах;

зовнішні пошкодження стекол кузова та приборів освітлення;

дефекти, неправомірності, корозія запчастин, візуальні наслідки впливу хімічного, кислотного або щелочного забруднення повітря, продуктів життєдіяльності тварин і птахів, хімічних речовин, застосовуваних для боротьби з обледененим дорогою, містом, молніями та ін. природних явлений;

експлуатаційний винос та естетичне зміна (ставлення) запчастин - щетки стеклоочистителя, приводні ремні, тормозні колодки, дискові сцепления, свічі зажигання тощо;

розхідні запчастини та матеріали - масло, фільтри, лампи, предохранители, товар на метри і т.п.

Возврату (обмену) оригінальні електричні запчастини не підлягають, за виключенням гарантійних випадків.

Заказчик повинен вимагати гарантійного обміну запчастин протягом періоду гарантійного збору відповідно до вимог усіх встановлених дійсних пропозицій.

Обмен (возврат) запчастин реалізується лише при наявності товарного виду. Товар повинен бути в оригінальній та цілостній упаковці виробника, зберігати його комплектність (при наявності гарантійного талона, інструкції з використання), пломби, яскраві, прочее. Можливість доставки товару оформляється у зворотній накладній та у разі наявності дефектів, спровокованих їх детальним описом.